DL David Laboga - DL210-PSV kytarový reprobox 2x 10 | Celestion G10 Greenback | 60W | 8 ohmů

Můžeme doručit do:
28.05.2024
Skladem (1 ks)
13 980 Kč –7 % 12 980 Kč
Kategorie: DL Standard series
Záruka: 2 roky
? Reprobox: kytarový
? Reproduktor: 2x 10"
? Model: Celestion G10 Greenback
? Impedance: 8 ohmů
? Výkon: 60 W
MGO2809
Poslední kus
13 980 Kč –7 %
Reprobox DL David Laboga - DL210-PSV ze série DL STANDARD vybavený dvěma 10" reproduktory Celestion G10 Greenback s impedancí 8, je naprosto úžasný pro vintage blues i rock. Se stejnou konstrukcí DL skříně a reproduktory, ale ve variantě 4x 10" můžete v uváděném videu slyšet skvělou hru Erica Galese.
 
Skříň má klasickou konstrukci. Zadní stěna s možností 1/3 otevření je upevněna šrouby, což umožňuje snadný přístup do vnitřního prostoru skříně. Na zadní straně jsou dva paralelní mono jack vstupy, které jsou určeny pro připojení zesilovače nebo dalšího reproboxu. Díky tomu se lze vyhnout použití dlouhých spojovacích kabelů mezi skříněmi a zesilovačem v „řetězovém“ použití. Veškeré spojení ve skříni je tvořeno pouze reproduktorovými kabely DL David Laboga a konektory značky REAN/Neutrik (bez použití PCB). To zaručuje nejvyšší kvalitu přenášeného zvuku. Kombinace vysoce kvalitní překližky a dřevotřísky použitá v této skříni je výsledkem dlouholetých zkušeností s konstrukcí kytarových skříní. Taková kombinace si bere to nejlepší z obou použitých materiálů.

#ShowMore#

Pro připojení skříně k zesilovači doporučujeme reproboxové kabely DL David Laboga - Mega Raptor series.
 
PARAMETRY
 
kytarový reprobox
série: Standard
model: DL210-PSV
konstrukce: rovný (B)
zadní stěna: uzavřená s možností 1/3 otevření
reproduktor: 2x 10" | Celestion G10 Greenback
výkon: 60 W (RMS)
impedance: 8 ohmů
vstup: 2x mono jack 6.3 mm (paralelní), umožňuje připojení dalšího reproboxu
vnitřní kabeláž: DL David Laboga
materiál skříně: vysoce kvalitní překližka a dřevotříska
barva potahu skříně: černá
barva průzvučné tkaniny: černá / bílá (sůl a pepř)
barva lemování: zlatá
barva kovových rohů: černá
rozměry: 65x35x29 cm
hmotnost: 18 kg
 

1

2

3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
DLlogoblack
 
 
 
 
 
 
Firma DL David Laboga patří mezi nejlepší světové výrobce high-end nástrojových a studiových kabelů, kytarových a baskytarových reproboxů. Všechny DL výrobky jsou vyráběny ručně a to v prvotřídní kvalitě. Na rozdíl od velkých firem se zaměřuje na menší zakázkovou produkci, ale o to větší důraz klade na originalitu a inovaci svých výrobků.
Během posledních let David Laboga spolupracoval s nejlepšími hudebníky z celého světa. Tommy Emmanuel, Al Di Meola, Joscho Stephan, Steve Lukather z Toto, kapela The Rasmus, Phil Campbell z Motörhead, Steve Stevens (Billy Idol), David Ellefson z Megadeth, Guy Fletcher z Dire Straits, Dino Cazares z Fear Factory, kapely Behemoth, Vader a mnoho dalších jsou toho důkazem.
Díky této spolupráci a individuálnímu přístupu pochopil, co tito zkušení hudebníci potřebují a jak se každému z nich přizpůsobit. Tato kooperace mu také navíc pomohla k bezkonkurenčním výsledkům, co se týče životnosti jeho produktů.

 
 
 
DL David Laboga Official Site
 DL Tommy Emmanuel Cables
 DL David Laboga Custom Audio Cables
 DL David Laboga Cabinets