Doprava zboží

Doprava zboží na území ČR

 
 

Doprava zdarma při nákupu zboží od 3 000 Kč.

 

Osobní odběr v Opavě - zdarma (po předchozí platbě)

Předem objednané a zaplacené zboží, si můžete osobně vyzvednout v Opavě dle předchozí domluvy (tel: +420 705 110 280).

Česká pošta - Balík do ruky - 129 Kč

Doručení balíku na jakoukoliv adresu v ČR. Po odeslání je adresát informován prostřednictvím SMS nebo e-mailu o pohybu balíku a to ode dne jeho podání. Balík bývá doručen v pracovní dny většinou mezi 8-16 hodinou. Jako doručovací adresu je vhodné uvést tu, na které jste v tuto dobu k zastižení. Pokud Vás přesto doručovatel nezastihne na uvedené adrese, zanechá ve Vaší poštovní schránce Oznámení o uložení zásilky. Následně si pak můžete s poštou domluvit opakované doručení zásilky, nebo si zásilku vyzvednout přímo na Vaší poště. Pokud jste zvolili platbu dobírkou, zboží zaplatíte hotově při převzetí zboží. Česká pošta nabízí na webu a v mobilní aplikaci možnost změny termínu nebo způsobu doručení. Podrobné informace o službě naleznete zde. Aktuální stav zásilky můžete sledovat on-line zde.

Česká pošta - Balík na poštu - 99 Kč

Je službou pro přepravu vnitrostátních balíků po celé České republice. Zákazník si volí poštu na kterou má být balík dodán. Ten bude připraven k vyzvednutí následující den po odeslání. O možnostech vyzvednutí bude informován prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání nebo v okamžiku uložení balíku na poště. Balík je na poště uložen standardně po dobu 7 dnů. Podrobné informace o službě naleznete zde. Stav Vaší zásilky můžete sledovat zde.

Česká pošta - Doporučené psaní - 65 Kč (struny, jeden kabel 3 až 15 m nebo více kratších)

Doporučené psaní je rychlá a spolehlivá služba České pošty, kterou můžete využít pro přepravu drobných zásilek. Výhodou této dopravy je její cena. Zásilku lze sledovat na webu České pošty nebo v její mobilní aplikaci. Zásilka je obvykle doručena do druhého pracovního dne od odeslání. Podrobné informace o službě naleznete zde a aktuální informace o stavu Vaší zásilky naleznete v nástroji České pošty Sledování zásilek.

PPL - 99 Kč

Dopravce doručuje balíky po celé ČR, obvykle v pracovní dny do 24 hodin od předání zásilky do přepravy a to v čase 8-18 hodin. Doručující řidič Vás bude prostřednictvím SMS zprávy předem informovat o čase doručení. Přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. Pokud Vás i přesto dopravce nezastihne na dodací adrese, kontaktuje Vás telefonicky a domluví se s Vámi na hodině opětovného doručení. Aktuální pohyb zásilky můžete sledovat zde.

PPL - Parcelshop - 99 Kč

Tato služba je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. PPL ParcelShop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách a často i o víkendech. Po předání zásilky přepravní společnosti PPL, Vám bude zaslán e-mailem číselný kód a odkaz pro sledování zásilky. Až bude zboží pro Vás připraveno na zvoleném výdejním místě, obdržíte e-mail nebo SMS s informací o možnosti odběru zboží. Obvyklou dobou doručení jsou 1-3 pracovní dny. Zásilku si můžete vyzvednout do 7 dnů od uložení. ParcelShopy nejsou na rozdíl od řidičů vybaveny platebními terminály PPL, proto dobírku nelze uhradit platební kartou. Úplné informace o službě naleznete zdeAktuální stav zásilky můžete sledovat zde.

Zásilkovna - 69 Kč

Levný způsob doručení zboží do výdejních míst v síti Zásilkovny. Sami rozhodujete, kdy a kde si zásilku vyzvednete. Běžný termín dodání je do druhého pracovního dne od podání zásilky. Na vyzvednutí máte vždy čas minimálně 7 dní. Jakmile je zásilka připravena na Vámi vybraném Z-pointu, přijde vám potvrzovací e-mail a SMS. Obdržené heslo pro vyzvednutí zásilky, nadiktujete obsluze výdejního místa. Pokud jste si vybrali možnost platby v hotovosti na výdejním místě, mějte při převzetí zboží připravenu vždy hotovost. Na výdejních místech není možné platit kartou. Kompletní informace o službě naleznete zdeAktuální stav zásilky můžete sledovat on-line zde.

 

Doprava zboží na území Slovenska

 

Doprava zdarma při nákupu zboží od 120 EUR.

 

Pošta - Standardní balík - od 10 EUR

Doručení balíku na jakoukoliv adresu v SR. Po odeslání je adresát informován prostřednictvím SMS nebo e-mailu o pohybu balíku a to ode dne jeho podání. Balík bývá doručen do 5 pracovních dnů. Jako doručovací adresu je vhodné uvést tu, na které jste v tuto dobu k zastižení. Pokud Vás přesto doručovatel nezastihne na uvedené adrese, zanechá ve Vaší poštovní schránce Oznámení o uložení zásilky. Následně si pak můžete s poštou domluvit opakované doručení zásilky, nebo si zásilku vyzvednout přímo na Vaší poště. Pošta nabízí na webu a v mobilní aplikaci možnost změny termínu nebo způsobu doručení. Podrobné informace o službě naleznete zde. Aktuální stav zásilky můžete sledovat on-line zde.

PPL - International - od 10 EUR

Dopravce doručuje balíky po celé SR, od 3 do 5 pracovních dnů od předání zásilky do přepravy. Doručující řidič Vás bude prostřednictvím SMS zprávy předem informovat o čase doručení. Přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. Pokud Vás i přesto dopravce nezastihne na dodací adrese, kontaktuje Vás telefonicky a domluví se s Vámi na hodině opětovného doručení. Kde se zásilka aktuálně nachází můžete sledovat  zde.

Zásilkovna - od 3,5 EUR

Levný způsob doručení zboží do výdejních míst v síti Zásilkovny. Sami rozhodujete, kdy a kde si zásilku vyzvednete. Běžný termín dodání je již od druhého pracovního dne od podání zásilky. Na vyzvednutí máte vždy čas minimálně 7 dní. Jakmile je zásilka připravena na Vámi vybraném Z-pointu, přijde vám potvrzovací e-mail a SMS. Obdržené heslo pro vyzvednutí zásilky, nadiktujete obsluze výdejního místa. Kompletní informace o službě naleznete zdeAktuální stav zásilky můžete sledovat on-line zde.

 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení