Doprava zboží

Doprava zboží na území ČR

 
 

Doprava zdarma při nákupu zboží od 3 000 Kč.

 

Osobní odběr v Opavě - zdarma (po předchozí platbě)

Předem objednané a zaplacené zboží, si můžete osobně vyzvednout v Opavě dle předchozí domluvy (tel: +420 705 110 280).

Česká pošta - Balík do ruky - 129 Kč

Doručení balíku na jakoukoliv adresu v ČR. Po odeslání je adresát informován prostřednictvím SMS nebo e-mailu o pohybu balíku a to ode dne jeho podání. Balík bývá doručen v pracovní dny většinou mezi 8-16 hodinou. Jako doručovací adresu je vhodné uvést tu, na které jste v tuto dobu k zastižení. Pokud Vás přesto doručovatel nezastihne na uvedené adrese, zanechá ve Vaší poštovní schránce Oznámení o uložení zásilky. Následně si pak můžete s poštou domluvit opakované doručení zásilky, nebo si zásilku vyzvednout přímo na Vaší poště. Pokud jste zvolili platbu dobírkou, zboží zaplatíte hotově při převzetí zboží. Česká pošta nabízí na webu a v mobilní aplikaci možnost změny termínu nebo způsobu doručení. Podrobné informace o službě naleznete zde. Aktuální stav zásilky můžete sledovat on-line zde.

Česká pošta - Balík na poštu - 99 Kč

Je službou pro přepravu vnitrostátních balíků po celé České republice. Zákazník si volí poštu na kterou má být balík dodán. Ten bude připraven k vyzvednutí následující den po odeslání. O možnostech vyzvednutí bude informován prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání nebo v okamžiku uložení balíku na poště. Balík je na poště uložen standardně po dobu 7 dnů. Podrobné informace o službě naleznete zde. Stav Vaší zásilky můžete sledovat zde.

Česká pošta - Doporučené psaní - 65 Kč (struny, jeden kabel 3 až 15 m nebo více kratších)

Doporučené psaní je rychlá a spolehlivá služba České pošty, kterou můžete využít pro přepravu drobných zásilek. Výhodou této dopravy je její cena. Zásilku lze sledovat na webu České pošty nebo v její mobilní aplikaci. Zásilka je obvykle doručena do druhého pracovního dne od odeslání. Podrobné informace o službě naleznete zde a aktuální informace o stavu Vaší zásilky naleznete v nástroji České pošty Sledování zásilek.

PPL - 99 Kč

Dopravce doručuje balíky po celé ČR, obvykle v pracovní dny do 24 hodin od předání zásilky do přepravy a to v čase 8-18 hodin. Doručující řidič Vás bude prostřednictvím SMS zprávy předem informovat o čase doručení. Přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. Pokud Vás i přesto dopravce nezastihne na dodací adrese, kontaktuje Vás telefonicky a domluví se s Vámi na hodině opětovného doručení. Aktuální pohyb zásilky můžete sledovat zde.

PPL - Parcelshop - 99 Kč

Tato služba je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. PPL ParcelShop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách a často i o víkendech. Po předání zásilky přepravní společnosti PPL, Vám bude zaslán e-mailem číselný kód a odkaz pro sledování zásilky. Až bude zboží pro Vás připraveno na zvoleném výdejním místě, obdržíte e-mail nebo SMS s informací o možnosti odběru zboží. Obvyklou dobou doručení jsou 1-3 pracovní dny. Zásilku si můžete vyzvednout do 7 dnů od uložení. ParcelShopy nejsou na rozdíl od řidičů vybaveny platebními terminály PPL, proto dobírku nelze uhradit platební kartou. Úplné informace o službě naleznete zdeAktuální stav zásilky můžete sledovat zde.

Zásilkovna - 69 Kč

Levný způsob doručení zboží do výdejních míst v síti Zásilkovny. Sami rozhodujete, kdy a kde si zásilku vyzvednete. Běžný termín dodání je do druhého pracovního dne od podání zásilky. Na vyzvednutí máte vždy čas minimálně 7 dní. Jakmile je zásilka připravena na Vámi vybraném Z-pointu, přijde vám potvrzovací e-mail a SMS. Obdržené heslo pro vyzvednutí zásilky, nadiktujete obsluze výdejního místa. Pokud jste si vybrali možnost platby v hotovosti na výdejním místě, mějte při převzetí zboží připravenu vždy hotovost. Na výdejních místech není možné platit kartou. Kompletní informace o službě naleznete zdeAktuální stav zásilky můžete sledovat on-line zde.

 

Doprava zboží na území Slovenska

 

Doprava zdarma při nákupu zboží od 120 EUR.

 

Pošta - Standardní balík - od 10 EUR

Doručení balíku na jakoukoliv adresu v SR. Po odeslání je adresát informován prostřednictvím SMS nebo e-mailu o pohybu balíku a to ode dne jeho podání. Balík bývá doručen do 5 pracovních dnů. Jako doručovací adresu je vhodné uvést tu, na které jste v tuto dobu k zastižení. Pokud Vás přesto doručovatel nezastihne na uvedené adrese, zanechá ve Vaší poštovní schránce Oznámení o uložení zásilky. Následně si pak můžete s poštou domluvit opakované doručení zásilky, nebo si zásilku vyzvednout přímo na Vaší poště. Pošta nabízí na webu a v mobilní aplikaci možnost změny termínu nebo způsobu doručení. Podrobné informace o službě naleznete zde. Aktuální stav zásilky můžete sledovat on-line zde.

PPL - International - od 10 EUR

Dopravce doručuje balíky po celé SR, od 3 do 5 pracovních dnů od předání zásilky do přepravy. Doručující řidič Vás bude prostřednictvím SMS zprávy předem informovat o čase doručení. Přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. Pokud Vás i přesto dopravce nezastihne na dodací adrese, kontaktuje Vás telefonicky a domluví se s Vámi na hodině opětovného doručení. Kde se zásilka aktuálně nachází můžete sledovat  zde.

Zásilkovna - od 3,5 EUR

Levný způsob doručení zboží do výdejních míst v síti Zásilkovny. Sami rozhodujete, kdy a kde si zásilku vyzvednete. Běžný termín dodání je již od druhého pracovního dne od podání zásilky. Na vyzvednutí máte vždy čas minimálně 7 dní. Jakmile je zásilka připravena na Vámi vybraném Z-pointu, přijde vám potvrzovací e-mail a SMS. Obdržené heslo pro vyzvednutí zásilky, nadiktujete obsluze výdejního místa. Kompletní informace o službě naleznete zdeAktuální stav zásilky můžete sledovat on-line zde.