DL David Laboga - High Wave studiový kabel

Délka 2x
Konektor (A)
Konektor (B)
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
20.06.2024 24.07.2024 24.07.2024 24.07.2024 Zvolte variantu
Skladem (1 ks) Dodání obvykle do 5 týdnů Dodání obvykle do 5 týdnů Dodání obvykle do 5 týdnů Zvolte variantu
74 400 Kč
Kategorie: Studiové kabely
Záruka: doživotní
? Kabel: studiový
? Konektor (A): XLR (f) / přímý, Jack 6.3 mm TRS (m) / přímý
? Konektor (B): XLR (m) / přímý, Jack 6.3 mm TRS (m) / přímý
? Délka: 3 m
Nová řada XLR kabelů věnována speciálně pro záznam ve studiu, to je David Laboga - High Wave. Tento kabel je nejlepším XLR kabelem pro aktivní monitory na trhu! 
Pomocí tohoto kabelu získáte maximálně vyvážený zvuk. Jeho přirozenost a oddělení je v tomto kabelu tak velké, že budete „cítit" každý nástroj a hlas odděleně a brilantně. Vaše práce ve studiu bude díky tomu snazší než kdykoli předtím. Uslyšíte zvuky, které jste nikdy dříve neslyšeli, dech, šepot, všechny zvuky na pozadí. Zkrátka vše co vytváří atmosféru. Všechny nástroje budete slyšet tak čitelné, že se nebudete muset vůbec snažit je od sebe rozlišit. Při poslechu živého jazzu si budete moci představit, kde hrají hudebníci. Ne, nebude to skutečné, ale budete mít takový dojem. Tento kabel se může stát, pokud se pro něj rozhodnete, jednou z vašich nejlepších investic.
Je vyráběn pouze v délce 3 m, která je ideální pro připojení aktivních monitorů.

#ShowMore#

Kabely ze série High Wave mají celoživotní záruku * od společnosti DL David Laboga. Nefunkční kabel bude vyměněn!
 
PARAMETRY
 
typ kabelu: XLR
provedení: nesměrový
typ konektoru (A): vlastní výběr, zlacený konektor XLR nebo Jack G&H - High Clarity
typ konektoru (B): vlastní výběr, zlacený konektor XLR nebo Jack G&H - High Clarity
délka: 3 m
průměr: 7 mm
ochranný návlek: Techflex
barva: černá / červená
doplňky: dřevěný box + stahovací pásek se suchým zipem
 

* Celoživotní záruka, kterou poskytuje výrobce firma DL David Laboga se vztahuje na nefungující a nepoškozené kabely. Celoživotní záruku nepokrývá, pokud byla nefunkčnost způsobena nesprávným použitím, mechanickým poškozením nebo vlastními úpravami kabelu. Platnost celoživotní záruky zaniká i v případě, když byla ukončena výroba produktu.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
DLlogoblack
 
 
 
 
 
 
Firma DL David Laboga patří mezi nejlepší světové výrobce high-end nástrojových a studiových kabelů, kytarových a baskytarových reproboxů. Všechny DL výrobky jsou vyráběny ručně a to v prvotřídní kvalitě. Na rozdíl od velkých firem se zaměřuje na menší zakázkovou produkci, ale o to větší důraz klade na originalitu a inovaci svých výrobků.
Během posledních let David Laboga spolupracoval s nejlepšími hudebníky z celého světa. Tommy Emmanuel, Al Di Meola, Joscho Stephan, Steve Lukather z Toto, kapela The Rasmus, Phil Campbell z Motörhead, Steve Stevens (Billy Idol), David Ellefson z Megadeth, Guy Fletcher z Dire Straits, Dino Cazares z Fear Factory, kapely Behemoth, Vader a mnoho dalších jsou toho důkazem.
Díky této spolupráci a individuálnímu přístupu pochopil, co tito zkušení hudebníci potřebují a jak se každému z nich přizpůsobit. Tato kooperace mu také navíc pomohla k bezkonkurenčním výsledkům, co se týče životnosti jeho produktů.

 
 
 
DL David Laboga Official Site
 DL Tommy Emmanuel Cables
 DL David Laboga Custom Audio Cables
 DL David Laboga Cabinets