DL David Laboga - D-Connect studiový kabel

Konektor (A)
Konektor (B)
Délka 2x
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
02.09.2021 02.09.2021 02.09.2021 02.09.2021 Zvolte variantu
Dodání do 2-5 týdnů Dodání do 2-5 týdnů Dodání do 2-5 týdnů Dodání do 2-5 týdnů Zvolte variantu
37 200 Kč 40 620 Kč 37 200 Kč 40 620 Kč od 37 200 Kč
Kategorie: Studiové kabely
Záruka: doživotní
? Kabel: studiový
? Konektor (A): XLR (f) / přímý, RCA (m) / přímý
? Konektor (B): XLR (m) / přímý, RCA (m) / přímý
? Délka: 1,2 m, 1,5 m
Kabely DL David Laboga - D-Connect jsou určeny pro velmi náročné uživatele. Kabely jsou ručně vyráběny s plnou znalostí a kontrolou nad výslednou kvalitou zvuku.
Všechny kabely řady DL David Laboga - Custom Audio byli testovány a porovnávány s nejlepšími modely kabelů na trhu se stejnou nebo vyšší cenovou hladinou a to v nejlepších audio obchodech a nahrávacích studiích. Vyhráli pokaždé a rozdíl byl opravdu velký! Ve srovnání s kabely Q-Connect dává tento kabel ještě více definic, ještě větší oddělení nástrojů a vokálů. S velkou radostí budete moci poslouchat hudbu a soustředit se na jednotlivé nástroje. Přináší velmi emotivní zvuk. Nahrávky z koncertů jsou ještě zábavnější, dynamika bude mnohem lepší a to co máme nejraději - zvuk je před vámi. Opravdu obrovské zlepšení, úžasný kabel!

#ShowMore#

Kabely jsou vyráběny v různých délkách. Na zakázku lze nechat zhotovit i nestandardní kabel s požadovanou délkou a typem konektorů.
Kabely ze série D-Connect mají celoživotní záruku * od společnosti DL David Laboga. Nefunkční kabel bude vyměněn!
 
PARAMETRY
 
typ kabelu: XLR, RCA (OFC nejvyšší kvality)
provedení: nesměrový
typ konektoru (A): vlastní výběr, zlacený konektor XLR nebo RCA - WBT
typ konektoru (B): vlastní výběr, zlacený konektor XLR nebo RCA - WBT
délka: vlastní výběr
průměr: 7 mm
ochranný návlek: Techflex
barva: vícebarevný
doplňky: dřevěný box + suchý zip
 

* Celoživotní záruka, kterou poskytuje výrobce firma DL David Laboga se vztahuje na nefungující a nepoškozené kabely. Celoživotní záruku nepokrývá, pokud byla nefunkčnost způsobena nesprávným použitím, mechanickým poškozením nebo vlastními úpravami kabelu. Platnost celoživotní záruky zaniká i v případě, když byla ukončena výroba produktu.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
DL David Laboga
 
DLlogoblack
 
 
 
 
 
 
Firma DL David Laboga patří mezi nejlepší světové výrobce high-end nástrojových a studiových kabelů, kytarových a baskytarových reproboxů. Všechny DL výrobky jsou vyráběny ručně a to v prvotřídní kvalitě. Na rozdíl od velkých firem se zaměřuje na menší zakázkovou produkci, ale o to větší důraz klade na originalitu a inovaci svých výrobků.
Během posledních let David Laboga spolupracoval s nejlepšími hudebníky z celého světa. Tommy Emmanuel, Al Di Meola, Joscho Stephan, Steve Lukather z Toto, kapela The Rasmus, Phil Campbell z Motörhead, Steve Stevens (Billy Idol), David Ellefson z Megadeth, Dino Cazares z Fear Factory, kapely Behemoth, Vader a mnoho dalších jsou toho důkazem.
Díky této spolupráci a individuálnímu přístupu pochopil, co tito zkušení hudebníci potřebují a jak se každému z nich přizpůsobit. Tato kooperace mu také navíc pomohla k bezkonkurenčním výsledkům, co se týče životnosti jeho produktů.

 
 
 
DL David Laboga Official Site
DL David Laboga Cables
 DL Tommy Emmanuel Cables
 DL David Laboga Custom Audio Cables
 DL David Laboga Cabinets