DL David Laboga - D-Connect studiový kabel

Délka 2x
Konektor (A)
Konektor (B)
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
28.06.2024 28.06.2024 28.06.2024 28.06.2024 Zvolte variantu
Dodání obvykle do 5 týdnů Dodání obvykle do 5 týdnů Dodání obvykle do 5 týdnů Dodání obvykle do 5 týdnů Zvolte variantu
37 200 Kč 37 200 Kč 40 620 Kč 40 620 Kč od 37 200 Kč
Kategorie: Studiové kabely
Záruka: doživotní
? Kabel: studiový
? Konektor (A): XLR (f) / přímý, RCA (m) / přímý
? Konektor (B): XLR (m) / přímý, RCA (m) / přímý
? Délka: 1,2 m, 1,5 m
Kabely DL David Laboga - D-Connect jsou určeny pro velmi náročné uživatele. Kabely jsou ručně vyráběny s plnou znalostí a kontrolou nad výslednou kvalitou zvuku.
Všechny kabely řady DL David Laboga - Custom Audio byli testovány a porovnávány s nejlepšími modely kabelů na trhu se stejnou nebo vyšší cenovou hladinou a to v nejlepších audio obchodech a nahrávacích studiích. Vyhráli pokaždé a rozdíl byl opravdu velký! Ve srovnání s kabely Q-Connect dává tento kabel ještě více definic, ještě větší oddělení nástrojů a vokálů. S velkou radostí budete moci poslouchat hudbu a soustředit se na jednotlivé nástroje. Přináší velmi emotivní zvuk. Nahrávky z koncertů jsou ještě zábavnější, dynamika bude mnohem lepší a to co máme nejraději - zvuk je před vámi. Opravdu obrovské zlepšení, úžasný kabel!

#ShowMore#

Kabely jsou vyráběny v různých délkách. Na zakázku lze nechat zhotovit i nestandardní kabel s požadovanou délkou a typem konektorů.
Kabely ze série D-Connect mají celoživotní záruku * od společnosti DL David Laboga. Nefunkční kabel bude vyměněn!
 
PARAMETRY
 
typ kabelu: XLR, RCA (OFC nejvyšší kvality)
provedení: nesměrový
typ konektoru (A): vlastní výběr, zlacený konektor XLR nebo RCA - WBT
typ konektoru (B): vlastní výběr, zlacený konektor XLR nebo RCA - WBT
délka: vlastní výběr
průměr: 7 mm
ochranný návlek: Techflex
barva: vícebarevný
doplňky: dřevěný box + stahovací pásek se suchým zipem
 

* Celoživotní záruka, kterou poskytuje výrobce firma DL David Laboga se vztahuje na nefungující a nepoškozené kabely. Celoživotní záruku nepokrývá, pokud byla nefunkčnost způsobena nesprávným použitím, mechanickým poškozením nebo vlastními úpravami kabelu. Platnost celoživotní záruky zaniká i v případě, když byla ukončena výroba produktu.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
DLlogoblack
 
 
 
 
 
 
Firma DL David Laboga patří mezi nejlepší světové výrobce high-end nástrojových a studiových kabelů, kytarových a baskytarových reproboxů. Všechny DL výrobky jsou vyráběny ručně a to v prvotřídní kvalitě. Na rozdíl od velkých firem se zaměřuje na menší zakázkovou produkci, ale o to větší důraz klade na originalitu a inovaci svých výrobků.
Během posledních let David Laboga spolupracoval s nejlepšími hudebníky z celého světa. Tommy Emmanuel, Al Di Meola, Joscho Stephan, Steve Lukather z Toto, kapela The Rasmus, Phil Campbell z Motörhead, Steve Stevens (Billy Idol), David Ellefson z Megadeth, Guy Fletcher z Dire Straits, Dino Cazares z Fear Factory, kapely Behemoth, Vader a mnoho dalších jsou toho důkazem.
Díky této spolupráci a individuálnímu přístupu pochopil, co tito zkušení hudebníci potřebují a jak se každému z nich přizpůsobit. Tato kooperace mu také navíc pomohla k bezkonkurenčním výsledkům, co se týče životnosti jeho produktů.

 
 
 
DL David Laboga Official Site
 DL Tommy Emmanuel Cables
 DL David Laboga Custom Audio Cables
 DL David Laboga Cabinets