Curt Mangan Strings - 11-52 Stainless Flatwound struny pro elektrickou kytaru

Můžeme doručit do:
20.06.2024
Skladem (4 ks)
920 Kč –14 % 790 Kč
Kategorie: Struny pro elektrické kytary
Záruka: 2 roky
? Nástroj: elektrická kytara
? Počet strun: 6
? Tloušťka: 11 - 52
? Materiál: stainless flatwound
14001 11 52 Flatwound
920 Kč –14 %
Prvotřídní struny Curt Mangan Strings pro elektrické kytary s plochým vinutím z nerezové oceli. Struny jsou vyráběny ručně v malých dávkách. Každá várka je testována hraním, aby se zjistilo, že mají vyvážené napětí, jasný a pevný tón se skvělým zvukem a pocitem ze hry. Mnoho hudebníků věří, že struny Curt Mangan jsou nejlepší kytarové struny, jaké kdy byly vyrobeny.
 
Historické nerezové ploché kytarové struny s jemným zvukem jsou skvělé zejména pro jazz, ale také pro mnoho dalších hudebních stylů. Ploché struny mají dlouhou životnost a po celou její dobu nabízí konzistentní tón. Jejich hladký povrch po kterém se snadno klouže, má méně rušivých zvuků a je velmi příjemný pro prsty.
 
PARAMETRY
 
struny pro: elektrickou kytaru
počet strun: 6
tloušťky strun: 11-15-24w-32-42-52 / ovinutá třetí (G) struna (Wound 3rd)
vinutí: ploché (Flatwound)
materiál: Nerezová ocel
jádro: šestihranné (Hex Core)
materiál jádra: pocínovaná uhlíková ocel
celková délka: 43"
zakončení: kulička (Ball-End)
 

1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
CurtManganLogo
 
 
 
 
 
 
 
 
Mnoho hudebníků věří, že struny Curt Mangan® FusionMatched® jsou nejlepší kytarové struny, jaké kdy byly vyrobeny.
Curt Mangan má s kytarou padesátiletou historii a stále profesionálně hraje a nahrává. Mezi jeho zkušenosti patří práce a vlastnictví hudebních obchodů, stavba a opravy kytar, kytarové lekce a sedmnáct let byl ředitelem prodeje a marketingu ve společnosti Ernie Ball.
Jeho továrna se nachází v městě Cortez v Coloradu a je hrdá na to, že je „malou společností“, která se věnuje vytváření skvělých sad strun s „velkým zvukem“. Struny Curt Mangan byly vyvinuty od počátku z pohledu hráče. Struny jsou vyráběny pouze ručně v malých dávkách. Každá várka je testována hraním, aby se zjistilo, že mají vyvážené napětí, jasný a pevný tón se skvělým zvukem a pocitem ze hry.
Společnost vyrábí více než 300 balených sad a samostatných strun prvotřídní kvality pro akustickou, elektrickou a klasickou kytaru, akustickou a elektrickou basovou kytaru, mandolínu, banjo, bajo sexto a quinto a další nástroje. Je také světovým lídrem v možnosti zakázkové výroby signovaných sad kytarových a basových strun ze zvoleného materiálu a tlouštěk.

 
 
 
Curt Mangan Strings Official Site