DL David Laboga - Mega Raptor series MK2 - Internal interní reproboxový kabel

Délka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
20.06.2024
Skladem (1 ks)
1 044 Kč
Kategorie: Reproboxové kabely
Záruka: doživotní
? Kabel: reproboxový
? Délka: 0,5 m
Kabely DL David Laboga - Mega Raptor - Internal se používají jako náhrada kabelů do většiny nástrojových komb s jedním reproduktorem, tam kde je reproduktor připojen k zesilovači pomocí 6,3 mm jacku a dvou konektorů. Jedná se o úžasný upgrade, který významně zvyšuje dynamiku a jasnost zvuku reproduktoru.
Reproduktorové kabely jsou stejně důležité jako nástrojovéSprávná tloušťka kabelu je zásadní, protože umožňuje, aby správné množství energie ze zesilovače protékalo do reproduktorů. Největší vliv na tón má ale materiál, ze kterého je kabel vyroben. Kabely vynikají velkou šířkou pásma a nízkou impedancí.
Na zakázku lze nechat zhotovit i nestandardní kabel s požadovanou délkou.

#ShowMore#

Kabel je chráněn tkaným opředením a pouzdrem Techflex, které zajišťuje zvýšenou ochranu a životnost kabelu. Průměr kabelu Raptor včetně pouzdra je 9 mm (2 x 4 mm). V reproduktorových kabelech jsou použity nejkvalitnější konektory od společností G&H, připájené pájkou s 4% obsahem jemného stříbra.
Všechny kabely ze série Mega Raptor - internal mají celoživotní záruku * od společnosti DL David Laboga. Nefunkční kabel bude vyměněn!
 
PARAMETRY
 
typ kabelu: reproduktorový - interní
provedení: nesměrový
2x repro konektor (+/-) - reproduktor, niklové konektory
Jack 6.3 mm TS (m) lomený (90°) - zesilovač, niklový konektor G&H
délka: 47 cm
průměr: 2 x 4 mm (9 mm včetně pouzdra)
ochranný návlek: Techflex
barva: mix barev
 

* Celoživotní záruka, kterou poskytuje výrobce firma DL David Laboga se vztahuje na nefungující a nepoškozené kabely. Celoživotní záruku nepokrývá, pokud byla nefunkčnost způsobena nesprávným použitím, mechanickým poškozením nebo vlastními úpravami kabelu. Platnost celoživotní záruky zaniká i v případě, když byla ukončena výroba produktu.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
DLlogoblack
 
 
 
 
 
 
Firma DL David Laboga patří mezi nejlepší světové výrobce high-end nástrojových a studiových kabelů, kytarových a baskytarových reproboxů. Všechny DL výrobky jsou vyráběny ručně a to v prvotřídní kvalitě. Na rozdíl od velkých firem se zaměřuje na menší zakázkovou produkci, ale o to větší důraz klade na originalitu a inovaci svých výrobků.
Během posledních let David Laboga spolupracoval s nejlepšími hudebníky z celého světa. Tommy Emmanuel, Al Di Meola, Joscho Stephan, Steve Lukather z Toto, kapela The Rasmus, Phil Campbell z Motörhead, Steve Stevens (Billy Idol), David Ellefson z Megadeth, Guy Fletcher z Dire Straits, Dino Cazares z Fear Factory, kapely Behemoth, Vader a mnoho dalších jsou toho důkazem.
Díky této spolupráci a individuálnímu přístupu pochopil, co tito zkušení hudebníci potřebují a jak se každému z nich přizpůsobit. Tato kooperace mu také navíc pomohla k bezkonkurenčním výsledkům, co se týče životnosti jeho produktů.

 
 
 
DL David Laboga Official Site
 DL Tommy Emmanuel Cables
 DL David Laboga Custom Audio Cables
 DL David Laboga Cabinets