DL David Laboga - Energy series napájecí kabel

Délka
Konektor (A) zdroj
Konektor (B) aparát
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
01.08.2024 01.08.2024 01.08.2024 Zvolte variantu
Dodání obvykle do 2 týdnů Dodání obvykle do 2 týdnů Dodání obvykle do 2 týdnů Zvolte variantu
5 590 Kč 4 700 Kč 5 590 Kč od 4 700 Kč
Kategorie: Napájecí kabely
Záruka: doživotní
? Kabel: napájecí
? Konektor (A): EU Schuko
? Konektor (B): IEC C7, IEC C13, IEC C19
? Délka: 1,8 m
dl power cable 3
Novinka
Napájecí kabel ( AC ) Energy series je určený pro všechny lampové, High Power kytarové a baskytarové zesilovače, kromě zesilovače třídy D, tyto zesilovače nejsou citlivé na kvalitnější napájecí kabely, rozdíly jsou zde malé. Nicméně je úžasný pro všechny ostatní zesilovače, zdroje, mixážní pulty a také jako hlavní kabel k power conditioneru, a jako upgrade zvuku zařízení KEMPER integrovaného v power ampu, i pokud váš Kemper není integrovaný a používáte jiný power amp. 
 
Kabel dá zvuku lepší dynamiku, separaci, výšky a celkově příjemnější zvuk. Tyto napájecí kabely již používají nejlepší hudebníci na světě. Mezi ně patří Steve Stevens, Steve Lukather, 4tus ( Guns N' Roses ), Guy Fletcher ( Dire Straits ) a další. Všichni se svou profesionální hudební technikou slyšeli rozdíly a byli v šoku, jak tyto napájecí kabely dokáží změnit zvuk k dobrému.

#ShowMore#

Kabely jsou vyráběny standardně v délce 1,8 m s různými typy konektorů. Na zakázku lze nechat zhotovit i nestandardní kabel s požadovanou délkou a  typem konektorů. Kabel je chráněn tkaným opředením a pouzdrem Techflex, které zajišťuje zvýšenou ochranu a životnost kabelu. Kabely jsou vybaveny suchým zipem pro usnadnění procesu navíjení.
Všechny kabely Energy mají celoživotní záruku * od společnosti DL David Laboga. Nefunkční kabel bude vyměněn!
 
PARAMETRY
 
typ kabelu: napájecí
typ konektoru (A) zdroj: EU Schuko
typ konektoru (B) aparát: vlastní výběr
délka: 1,8 m
ochranný návlek: Techflex
barva: černá / šedá 
doplňky: stahovací pásek se suchým zipem
 

* Celoživotní záruka, kterou poskytuje výrobce firma DL David Laboga se vztahuje na nefungující a nepoškozené kabely. Celoživotní záruku nepokrývá, pokud byla nefunkčnost způsobena nesprávným použitím, mechanickým poškozením nebo vlastními úpravami kabelu. Platnost celoživotní záruky zaniká i v případě, když byla ukončena výroba produktu.
 

1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
DLlogoblack
 
 
 
 
 
 
Firma DL David Laboga patří mezi nejlepší světové výrobce high-end nástrojových a studiových kabelů, kytarových a baskytarových reproboxů. Všechny DL výrobky jsou vyráběny ručně a to v prvotřídní kvalitě. Na rozdíl od velkých firem se zaměřuje na menší zakázkovou produkci, ale o to větší důraz klade na originalitu a inovaci svých výrobků.
Během posledních let David Laboga spolupracoval s nejlepšími hudebníky z celého světa. Tommy Emmanuel, Al Di Meola, Joscho Stephan, Steve Lukather z Toto, kapela The Rasmus, Phil Campbell z Motörhead, Steve Stevens (Billy Idol), David Ellefson z Megadeth, Guy Fletcher z Dire Straits, Dino Cazares z Fear Factory, kapely Behemoth, Vader a mnoho dalších jsou toho důkazem.
Díky této spolupráci a individuálnímu přístupu pochopil, co tito zkušení hudebníci potřebují a jak se každému z nich přizpůsobit. Tato kooperace mu také navíc pomohla k bezkonkurenčním výsledkům, co se týče životnosti jeho produktů.

 
 
 
DL David Laboga Official Site
 DL Tommy Emmanuel Cables
 DL David Laboga Custom Audio Cables
 DL David Laboga Cabinets