Curt Mangan Strings - 45-130 Nickel Wound (5-String) Bass struny pro baskytaru

Můžeme doručit do:
14.06.2023
Skladem (3 ks)
1 416 Kč –25 % 1 062 Kč
Kategorie: Baskytarové struny
Záruka: 2 roky
? Nástroj: elektrická baskytara
? Počet strun: 5
? Tloušťka: 45 - 130
? Materiál: nickel wound
45130 45 130 NW Bass
1 416 Kč –25 %
Prvotřídní baskytarové struny Curt Mangan Strings. Struny jsou vyráběny pouze ručně v malých dávkách. Každá várka je testována hraním, aby se zjistilo, že mají vyvážené napětí, jasný a pevný tón se skvělým zvukem a pocitem ze hry. Mnoho hudebníků věří, že struny Curt Mangan jsou nejlepší kytarové struny, jaké kdy byly vyrobeny.
 
Poniklované ocelové struny byly představeny koncem šedesátých let a staly se nejoblíbenější slitinou pro elektrické kytary a baskytary. Tato sada je vyrobena navinutím poniklovaného ocelového drátu kolem pocínovaného šestihranného jádra z uhlíkové oceli. Poniklovaná ocel má tendenci nabízet nejvyváženější tón.
 
PARAMETRY
 
struny pro: baskytaru
počet strun: 5
tloušťky strun: 45-65-85-100-130
vinutí: válcové (Round Wound)
materiál: poniklovaná ocel
jádro: šestihranné (Hex Core)
materiál jádra: pocínovaná uhlíková ocel
celková délka: 53"
zakončení: kulička (Ball-End)
 

1

2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
CurtManganLogo
 
 
 
 
 
 
 
 
Mnoho hudebníků věří, že struny Curt Mangan® FusionMatched® jsou nejlepší kytarové struny, jaké kdy byly vyrobeny.
Curt Mangan má s kytarou padesátiletou historii a stále profesionálně hraje a nahrává. Mezi jeho zkušenosti patří práce a vlastnictví hudebních obchodů, stavba a opravy kytar, kytarové lekce a sedmnáct let byl ředitelem prodeje a marketingu ve společnosti Ernie Ball.
Jeho továrna se nachází v městě Cortez v Coloradu a je hrdá na to, že je „malou společností“, která se věnuje vytváření skvělých sad strun s „velkým zvukem“. Struny Curt Mangan byly vyvinuty od počátku z pohledu hráče. Struny jsou vyráběny pouze ručně v malých dávkách. Každá várka je testována hraním, aby se zjistilo, že mají vyvážené napětí, jasný a pevný tón se skvělým zvukem a pocitem ze hry.
Společnost vyrábí více než 300 balených sad a samostatných strun prvotřídní kvality pro akustickou, elektrickou a klasickou kytaru, akustickou a elektrickou basovou kytaru, mandolínu, banjo, bajo sexto a quinto a další nástroje. Je také světovým lídrem v možnosti zakázkové výroby signovaných sad kytarových a basových strun ze zvoleného materiálu a tlouštěk.

 
 
 
Curt Mangan Strings Official Site