DL David Laboga - Harmony Gold series - Y Cable Y kabel

Délka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
07.06.2024 07.06.2024 07.06.2024 07.06.2024 07.06.2024 07.06.2024 Zvolte variantu
Dodání obvykle do 2 týdnů Dodání obvykle do 2 týdnů Dodání obvykle do 2 týdnů Dodání obvykle do 2 týdnů Dodání obvykle do 2 týdnů Dodání obvykle do 2 týdnů Zvolte variantu
2 023 Kč 2 179 Kč 2 698 Kč 2 968 Kč 3 281 Kč 3 731 Kč od 2 023 Kč
Kategorie: Atypické kabely
Záruka: doživotní
? Kabel: atypický
? Délka: 0,3 m, 1 m, 3 m, 4,6 m, 6 m, 8 m
Y kabely se používají pro kytary a baskytary osazené dvěma samostatnými snímači nebo mikrofony. Nástroj lze pomocí těchto kabelů připojit také ke dvěma zesilovačům.
Kabely DL David Laboga - Harmony Gold series jsou navrženy k profesionálnímu použití ve studiích nebo pro domácí audio a to všude tam, kde je požadována nejvyšší kvalita signálu. Poskytují dokonale průhledný, otevřený zvuk a tím se stávají ideální volbou pro studiové nahrávky.
Kabely jsou vyráběny v různých délkách. Na zakázku lze nechat zhotovit i nestandardní kabel s požadovanou délkou.

#ShowMore#

Průměr kabelu je 7 mm, má spirálově pletené stínění, které maximálně snižuje mikrofonický efekt. Kabel je dvojitě chráněn speciálním pouzdrem, které mu dodává maximální životnost. Na výrobu jsou použity zlacené konektory G&H - High Clarity. Kabel je ke konektorům připájen pájkou nejvyšší jakosti s 4% obsahem jemného stříbra. Kabely delší 1 m jsou vybaveny suchým zipem pro usnadnění procesu navíjení.
Kabely ze série Harmony mají celoživotní záruku * od společnosti DL David Laboga. Nefunkční kabel bude vyměněn!
 
PARAMETRY
 
typ kabelu: Y
provedení: nesměrový
typ konektoru (A): Jack 6.3 mm TRS (m) - přímý, zlacený konektor G&H - High Clarity
typ konektoru (B): 2x Jack 6.3 mm TS (m) - přímý, zlacené konektory G&H - High Clarity
délka: vlastní výběr
průměr: 7 mm
barva: čirá / stříbrná
kapacita jádra: 50 pF/m
kapacita stínění: 110 pF/m
doplňky: stahovací pásek se suchým zipem (kabely delší 1 m)
 

* Celoživotní záruka, kterou poskytuje výrobce firma DL David Laboga se vztahuje na nefungující a nepoškozené kabely. Celoživotní záruku nepokrývá, pokud byla nefunkčnost způsobena nesprávným použitím, mechanickým poškozením nebo vlastními úpravami kabelu. Platnost celoživotní záruky zaniká i v případě, když byla ukončena výroba produktu.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
DLlogoblack
 
 
 
 
 
 
Firma DL David Laboga patří mezi nejlepší světové výrobce high-end nástrojových a studiových kabelů, kytarových a baskytarových reproboxů. Všechny DL výrobky jsou vyráběny ručně a to v prvotřídní kvalitě. Na rozdíl od velkých firem se zaměřuje na menší zakázkovou produkci, ale o to větší důraz klade na originalitu a inovaci svých výrobků.
Během posledních let David Laboga spolupracoval s nejlepšími hudebníky z celého světa. Tommy Emmanuel, Al Di Meola, Joscho Stephan, Steve Lukather z Toto, kapela The Rasmus, Phil Campbell z Motörhead, Steve Stevens (Billy Idol), David Ellefson z Megadeth, Guy Fletcher z Dire Straits, Dino Cazares z Fear Factory, kapely Behemoth, Vader a mnoho dalších jsou toho důkazem.
Díky této spolupráci a individuálnímu přístupu pochopil, co tito zkušení hudebníci potřebují a jak se každému z nich přizpůsobit. Tato kooperace mu také navíc pomohla k bezkonkurenčním výsledkům, co se týče životnosti jeho produktů.

 
 
 
DL David Laboga Official Site
 DL Tommy Emmanuel Cables
 DL David Laboga Custom Audio Cables
 DL David Laboga Cabinets