Curt Mangan Strings - Baritone Ukulele struny pro ukulele

Můžeme doručit do:
28.05.2024
Skladem (2 ks)
274 Kč –25 % 205 Kč
Kategorie: Pro ostatní nástroje
Záruka: 2 roky
? Nástroj: ukulele
? Počet strun: 4
? Tloušťka: baritone
? Materiál: nylon
90622 Baritone Ukulele
274 Kč –25 %
Prvotřídní struny Curt Mangan Strings pro ukulele. Struny jsou vyráběny ručně v malých dávkách. Každá várka je testována hraním, aby se zjistilo, že mají vyvážené napětí, jasný a pevný tón se skvělým zvukem a pocitem ze hry. Mnoho hudebníků věří, že struny Curt Mangan jsou nejlepší, jaké kdy byly vyrobeny.
 
Sada strun vyrobená z čirého nylonového vlákna se 4. strunou potaženou postříbřeným měděným vinutím.
 
PARAMETRY
 
struny pro: ukulele
počet strun: 4
materiál: nylon (1. - 3. struna)
vinutí: válcové (4. struna)
materiál: postříbřená měď
materiál jádra: nylon
celková délka: 41"
zakončení: žádné (Tie On)
 

1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
CurtManganLogo
 
 
 
 
 
 
 
 
Mnoho hudebníků věří, že struny Curt Mangan® FusionMatched® jsou nejlepší kytarové struny, jaké kdy byly vyrobeny.
Curt Mangan má s kytarou padesátiletou historii a stále profesionálně hraje a nahrává. Mezi jeho zkušenosti patří práce a vlastnictví hudebních obchodů, stavba a opravy kytar, kytarové lekce a sedmnáct let byl ředitelem prodeje a marketingu ve společnosti Ernie Ball.
Jeho továrna se nachází v městě Cortez v Coloradu a je hrdá na to, že je „malou společností“, která se věnuje vytváření skvělých sad strun s „velkým zvukem“. Struny Curt Mangan byly vyvinuty od počátku z pohledu hráče. Struny jsou vyráběny pouze ručně v malých dávkách. Každá várka je testována hraním, aby se zjistilo, že mají vyvážené napětí, jasný a pevný tón se skvělým zvukem a pocitem ze hry.
Společnost vyrábí více než 300 balených sad a samostatných strun prvotřídní kvality pro akustickou, elektrickou a klasickou kytaru, akustickou a elektrickou basovou kytaru, mandolínu, banjo, bajo sexto a quinto a další nástroje. Je také světovým lídrem v možnosti zakázkové výroby signovaných sad kytarových a basových strun ze zvoleného materiálu a tlouštěk.

 
 
 
Curt Mangan Strings Official Site