Curt Mangan Strings - 10-36 Monel Mandolin struny pro mandolínu

Můžeme doručit do:
28.05.2024
Skladem (1 ks)
398 Kč –25 % 298 Kč
Kategorie: Pro ostatní nástroje
Záruka: 2 roky
? Nástroj: mandolína
? Počet strun: 2x 4
? Tloušťka: 10 - 36
? Materiál: monel
10 36 Monel Mandolin Light 09979.1478623455
398 Kč –25 %
Prvotřídní struny Curt Mangan Strings pro mandolínu s vinutím z Monelu. Struny jsou vyráběny ručně v malých dávkách. Každá várka je testována hraním, aby se zjistilo, že mají vyvážené napětí, jasný a pevný tón se skvělým zvukem a pocitem ze hry. Mnoho hudebníků věří, že struny Curt Mangan jsou nejlepší, jaké kdy byly vyrobeny.
 
Monel (niklová bronz) existuje již od počátku 20. století a skládá se ze 67% čistého niklu, 30% mědi, 3% magické slitiny, která obsahuje hořčík, zinek a další prvky, díky nimž je Monel přirozeně odolný vůči znečištění a korozi. Přesto je skvělý na dotek a má svou vlastní jedinečnou tonální barvu. Monel má velmi jedinečný „zemitý“ tón a používá se jak na akustické, tak i elektrické nástroje. U akustických nástrojů se zdá, že přenáší více ze zvuku dřeva.
 
PARAMETRY
 
struny pro: mandolínu
počet strun: 8
tvrdost: Light
tloušťky strun: 10-10-14-14-24-24-36-36
vinutí: válcové (Round Wound)
materiál: Monel
jádro: šestihranné (Hex Core)
materiál jádra: ocel
zakončení: smyčka (Loop End)
 

1

2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
CurtManganLogo
 
 
 
 
 
 
 
 
Mnoho hudebníků věří, že struny Curt Mangan® FusionMatched® jsou nejlepší kytarové struny, jaké kdy byly vyrobeny.
Curt Mangan má s kytarou padesátiletou historii a stále profesionálně hraje a nahrává. Mezi jeho zkušenosti patří práce a vlastnictví hudebních obchodů, stavba a opravy kytar, kytarové lekce a sedmnáct let byl ředitelem prodeje a marketingu ve společnosti Ernie Ball.
Jeho továrna se nachází v městě Cortez v Coloradu a je hrdá na to, že je „malou společností“, která se věnuje vytváření skvělých sad strun s „velkým zvukem“. Struny Curt Mangan byly vyvinuty od počátku z pohledu hráče. Struny jsou vyráběny pouze ručně v malých dávkách. Každá várka je testována hraním, aby se zjistilo, že mají vyvážené napětí, jasný a pevný tón se skvělým zvukem a pocitem ze hry.
Společnost vyrábí více než 300 balených sad a samostatných strun prvotřídní kvality pro akustickou, elektrickou a klasickou kytaru, akustickou a elektrickou basovou kytaru, mandolínu, banjo, bajo sexto a quinto a další nástroje. Je také světovým lídrem v možnosti zakázkové výroby signovaných sad kytarových a basových strun ze zvoleného materiálu a tlouštěk.

 
 
 
Curt Mangan Strings Official Site