Curt Mangan Strings - Matt Schofield 11-54 Signature struny pro elektrickou kytaru

Můžeme doručit do:
28.05.2024
Skladem (>5 ks)
300 Kč –15 % 255 Kč
Kategorie: Struny pro elektrické kytary
Záruka: 2 roky
? Nástroj: elektrická kytara
? Počet strun: 6
? Tloušťka: 11 - 54
? Materiál: nickel wound
13001 Matt Schofield
300 Kč –15 %
Prvotřídní struny Curt Mangan Strings pro elektrické kytary s vinutím z poniklované oceli. Struny jsou vyráběny ručně v malých dávkách. Každá várka je testována hraním, aby se zjistilo, že mají vyvážené napětí, jasný a pevný tón se skvělým zvukem a pocitem ze hry. Mnoho hudebníků věří, že struny Curt Mangan jsou nejlepší kytarové struny, jaké kdy byly vyrobeny.
 
"Všechny moje kytary jsou osazeny sadou strun Curt Mangan - Matt Schofield Signature s niklovým vinutím 11-14-18-28-38-54. Curtovy struny jsem objevil náhodou před několika lety a rychle jsem si uvědomil, že jsou to nejlepší struny, co jsem kdy zkoušel. Kromě skvělého tónu a pocitu ze hry mi na show nikdy nepraskla ani jedna struna. Ve skutečnosti jsem na mnoha svých kytarách používal grafitová sedla, abych zabránil prasknutí strun. Když jsem objevil Curtovy struny, umožnilo mi to vrátit se k mým oblíbeným ocelovým sedlům. Používám také trsátka Curt Mangan Curtex tloušťky 1mm."
 
Matt
 
PARAMETRY
 
struny pro: elektrickou kytaru
počet strun: 6
signovaný set: Matt Schofield 
tloušťky strun: 11-14-18-28w-38-54 / neovinutá třetí (G) struna (Plain 3rd)
vinutí: válcové (Round Wound)
materiál: Poniklovaná ocel
jádro: šestihranné (Hex Core)
materiál jádra: pocínovaná uhlíková ocel
celková délka: 43"
zakončení: kulička (Ball-End)
 

1

2

3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
CurtManganLogo
 
 
 
 
 
 
 
 
Mnoho hudebníků věří, že struny Curt Mangan® FusionMatched® jsou nejlepší kytarové struny, jaké kdy byly vyrobeny.
Curt Mangan má s kytarou padesátiletou historii a stále profesionálně hraje a nahrává. Mezi jeho zkušenosti patří práce a vlastnictví hudebních obchodů, stavba a opravy kytar, kytarové lekce a sedmnáct let byl ředitelem prodeje a marketingu ve společnosti Ernie Ball.
Jeho továrna se nachází v městě Cortez v Coloradu a je hrdá na to, že je „malou společností“, která se věnuje vytváření skvělých sad strun s „velkým zvukem“. Struny Curt Mangan byly vyvinuty od počátku z pohledu hráče. Struny jsou vyráběny pouze ručně v malých dávkách. Každá várka je testována hraním, aby se zjistilo, že mají vyvážené napětí, jasný a pevný tón se skvělým zvukem a pocitem ze hry.
Společnost vyrábí více než 300 balených sad a samostatných strun prvotřídní kvality pro akustickou, elektrickou a klasickou kytaru, akustickou a elektrickou basovou kytaru, mandolínu, banjo, bajo sexto a quinto a další nástroje. Je také světovým lídrem v možnosti zakázkové výroby signovaných sad kytarových a basových strun ze zvoleného materiálu a tlouštěk.

 
 
 
Curt Mangan Strings Official Site