Curt Mangan Strings - 9-42 80/20 Bronze struny pro akustickou kytaru

Můžeme doručit do:
22.07.2024
Skladem (4 ks)
398 Kč –17 % 329 Kč
Kategorie: Struny pro akustické kytary
Záruka: 2 roky
? Nástroj: akustická kytara
? Počet strun: 6
? Tloušťka: 9 - 42
? Materiál: 80/20 bronze
Curt Mangan Strings - 9-42 80/20 Bronze  struny pro akustickou kytaru
398 Kč –17 %
Prvotřídní struny Curt Mangan Strings pro akustické kytary s vinutím z bronzové slitiny 80/20. Struny jsou vyráběny ručně v malých dávkách. Každá várka je testována hraním, aby se zjistilo, že mají vyvážené napětí, jasný a pevný tón se skvělým zvukem a pocitem ze hry. Mnoho hudebníků věří, že struny Curt Mangan jsou nejlepší kytarové struny, jaké kdy byly vyrobeny.
 
Bronzové struny se často nazývají old-school, vintage nebo jasný bronz. Byly nejoblíbenější slitinou používanou k výrobě akustických strun až do použití fosforu na počátku sedmdesátých let. Bronzový drát 80/20 je vyroben z 80 procent mědi a 20 procent zinku. Bronz 80/20 poskytuje vyvážené výšky a hloubky s mírným zvýšením ve středním rozsahu, což zřejmě dělá tóny o něco více prořezané.
 
PARAMETRY
 
struny pro: akustickou kytaru
počet strun: 6
tvrdost: Extra Light
tloušťky strun: 9-11-16-24w-32-42 / neovinutá třetí (G) struna (Plain 3rd)
vinutí: válcové (Round Wound)
materiál: 80/20 bronz
jádro: šestihranné (Hex Core)
materiál jádra: ocel
celková délka: 43"
zakončení: kulička (Ball-End)
 

1

2

3

4

5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
CurtManganLogo
 
 
 
 
 
 
 
 
Mnoho hudebníků věří, že struny Curt Mangan® FusionMatched® jsou nejlepší kytarové struny, jaké kdy byly vyrobeny.
Curt Mangan má s kytarou padesátiletou historii a stále profesionálně hraje a nahrává. Mezi jeho zkušenosti patří práce a vlastnictví hudebních obchodů, stavba a opravy kytar, kytarové lekce a sedmnáct let byl ředitelem prodeje a marketingu ve společnosti Ernie Ball.
Jeho továrna se nachází v městě Cortez v Coloradu a je hrdá na to, že je „malou společností“, která se věnuje vytváření skvělých sad strun s „velkým zvukem“. Struny Curt Mangan byly vyvinuty od počátku z pohledu hráče. Struny jsou vyráběny pouze ručně v malých dávkách. Každá várka je testována hraním, aby se zjistilo, že mají vyvážené napětí, jasný a pevný tón se skvělým zvukem a pocitem ze hry.
Společnost vyrábí více než 300 balených sad a samostatných strun prvotřídní kvality pro akustickou, elektrickou a klasickou kytaru, akustickou a elektrickou basovou kytaru, mandolínu, banjo, bajo sexto a quinto a další nástroje. Je také světovým lídrem v možnosti zakázkové výroby signovaných sad kytarových a basových strun ze zvoleného materiálu a tlouštěk.

 
 
 
Curt Mangan Strings Official Site