Curt Mangan Strings - 11-52 Monel struny pro akustickou a elektrickou kytaru

Můžeme doručit do:
20.06.2024
Skladem (>5 ks)
557 Kč –25 % 417 Kč
Kategorie: Kytarové struny
Záruka: 2 roky
? Nástroj: elektrická kytara, akustická kytara
? Počet strun: 6
? Tloušťka: 11 - 52
? Materiál: monel
38204 11 52 Monel
557 Kč –25 %
Prvotřídní struny Curt Mangan Strings pro akustickou a elektrickou kytaru s vinutím z Monelu. Struny jsou vyráběny ručně v malých dávkách. Každá várka je testována hraním, aby se zjistilo, že mají vyvážené napětí, jasný a pevný tón se skvělým zvukem a pocitem ze hry. Mnoho hudebníků věří, že struny Curt Mangan jsou nejlepší, jaké kdy byly vyrobeny.
 
Monel (niklová bronz) existuje již od počátku 20. století a skládá se ze 67% čistého niklu, 30% mědi, 3% magické slitiny, která obsahuje hořčík, zinek a další prvky, díky nimž je Monel přirozeně odolný vůči znečištění a korozi. Přesto je skvělý na dotek a má svou vlastní jedinečnou tonální barvu. Monel má velmi jedinečný „zemitý“ tón a používá se jak na akustické, tak i elektrické nástroje. U akustických nástrojů se zdá, že přenáší více ze zvuku dřeva.
 
PARAMETRY
 
struny pro: akustickou a elektrickou kytaru
počet strun: 6
tvrdost: Light
tloušťky strun: 11-15-22w-30-42-52 / ovinutá třetí (G) struna (Wound 3rd)
vinutí: válcové (Round Wound)
materiál: Monel
jádro: šestihranné (Hex Core)
materiál jádra: ocel
celková délka: 43"
zakončení: kulička (Ball-End)
 

1

2

3

4

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KS Avatar autora | 29.06.2021
Opravdu struny s výborným zvukem....oproti phosporbronz nezní tak "kovově"...
CurtManganLogo
 
 
 
 
 
 
 
 
Mnoho hudebníků věří, že struny Curt Mangan® FusionMatched® jsou nejlepší kytarové struny, jaké kdy byly vyrobeny.
Curt Mangan má s kytarou padesátiletou historii a stále profesionálně hraje a nahrává. Mezi jeho zkušenosti patří práce a vlastnictví hudebních obchodů, stavba a opravy kytar, kytarové lekce a sedmnáct let byl ředitelem prodeje a marketingu ve společnosti Ernie Ball.
Jeho továrna se nachází v městě Cortez v Coloradu a je hrdá na to, že je „malou společností“, která se věnuje vytváření skvělých sad strun s „velkým zvukem“. Struny Curt Mangan byly vyvinuty od počátku z pohledu hráče. Struny jsou vyráběny pouze ručně v malých dávkách. Každá várka je testována hraním, aby se zjistilo, že mají vyvážené napětí, jasný a pevný tón se skvělým zvukem a pocitem ze hry.
Společnost vyrábí více než 300 balených sad a samostatných strun prvotřídní kvality pro akustickou, elektrickou a klasickou kytaru, akustickou a elektrickou basovou kytaru, mandolínu, banjo, bajo sexto a quinto a další nástroje. Je také světovým lídrem v možnosti zakázkové výroby signovaných sad kytarových a basových strun ze zvoleného materiálu a tlouštěk.

 
 
 
Curt Mangan Strings Official Site