DL David Laboga - Wireless series kabel pro bezdrátové systémy

Délka
Konektor (A) nástroj
Konektor (B) vysílač
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
20.06.2024 - Zvolte variantu
Skladem (3 ks) Vyprodáno Zvolte variantu
1 047 Kč
Kategorie: Kabely pro bezdrátové systémy
Záruka: doživotní
? Kabel: pro bezdrátové systémy
? Konektor (A): Jack 6.3 mm TS (m) / přímý, Jack 6.3 mm TS (m) / lomený
? Konektor (B): XLR mini (f) / přímý, Jack 3.5 mm TRS (m) / přímý + zámek
? Délka: 0,5 m, 0,7 m, 0,77 m, 0,88 m
Bezdrátové kabely DL David Laboga - Wireless series jsou vyrobeny z kabelů prémiové řady DL Selective Pro series a jsou určeny pro hudebníky, kteří používají bezdrátové systémy. Jejich zvláštní provedení zajišťuje nejlepší zvukové vlastnosti. Zvuk bude mít širší rozsah, aniž by byl jakkoliv zabarven. Zároveň bude pevnější a jeho přenos znatelně rychlejší.
Kabely jsou standardně vyráběny ve dvou typech. S uzamykatelným 3,5 mm Jackem pro bezdrátové systémy Sennheiser G1, G2, G3 a se 4 pinovým mini XLR (female) konektorem pro systémy Shure. Na zakázku lze nechat zhotovit i nestandardní variantu kabelu pro váš bezdrátový systém s požadovanou délkou a konektory. 

#ShowMore#

Kabel má průměr 5 mm, je chráněn opletem Techflex-CleanCut černé barvy, díky kterému získává na odolnosti aniž by ztrácel svou flexibilitu. Vybaven je špičkovými zlacenými konektory značek G&H a Monacor. Kabely jsou ke konektorům připájeny pájkou nejvyšší jakosti s 4% obsahem jemného stříbra.
Všechny kabely Wireless series mají celoživotní záruku * od společnosti DL David Laboga. Nefunkční kabel bude vyměněn!
 
PARAMETRY
 
typ kabelu: pro bezdrátové systémy
provedení: nesměrový
typ konektoru u nástroje: vlastní výběr, zlacený konektor G&H
typ konektoru u vysílače: vlastní výběr, zlacený konektor Jack nebo XLR  Monacor
délka: vlastní výběr
průměr: 5 mm
ochranný návlek: Techflex
kapacita jádra: 50 pF/m
kapacita stínění: 100 pF/m
 

* Celoživotní záruka, kterou poskytuje výrobce firma DL David Laboga se vztahuje na nefungující a nepoškozené kabely. Celoživotní záruku nepokrývá, pokud byla nefunkčnost způsobena nesprávným použitím, mechanickým poškozením nebo vlastními úpravami kabelu. Platnost celoživotní záruky zaniká i v případě, když byla ukončena výroba produktu.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
DLlogoblack
 
 
 
 
 
 
Firma DL David Laboga patří mezi nejlepší světové výrobce high-end nástrojových a studiových kabelů, kytarových a baskytarových reproboxů. Všechny DL výrobky jsou vyráběny ručně a to v prvotřídní kvalitě. Na rozdíl od velkých firem se zaměřuje na menší zakázkovou produkci, ale o to větší důraz klade na originalitu a inovaci svých výrobků.
Během posledních let David Laboga spolupracoval s nejlepšími hudebníky z celého světa. Tommy Emmanuel, Al Di Meola, Joscho Stephan, Steve Lukather z Toto, kapela The Rasmus, Phil Campbell z Motörhead, Steve Stevens (Billy Idol), David Ellefson z Megadeth, Guy Fletcher z Dire Straits, Dino Cazares z Fear Factory, kapely Behemoth, Vader a mnoho dalších jsou toho důkazem.
Díky této spolupráci a individuálnímu přístupu pochopil, co tito zkušení hudebníci potřebují a jak se každému z nich přizpůsobit. Tato kooperace mu také navíc pomohla k bezkonkurenčním výsledkům, co se týče životnosti jeho produktů.

 
 
 
DL David Laboga Official Site
 DL Tommy Emmanuel Cables
 DL David Laboga Custom Audio Cables
 DL David Laboga Cabinets