Curt Mangan Strings - High Tension Classical struny pro klasickou kytaru

Můžeme doručit do:
28.05.2024
Skladem (>5 ks)
518 Kč –25 % 388 Kč
Kategorie: Struny pro akustické kytary
Záruka: 2 roky
? Nástroj: klasická kytara
? Počet strun: 6
? Tloušťka: high tension
? Materiál: nylon
90611 High Tension
518 Kč –25 %
Prvotřídní struny Curt Mangan Strings pro klasické kytary. Struny jsou vyráběny ručně v malých dávkách. Každá várka je testována hraním, aby se zjistilo, že mají vyvážené napětí, jasný a pevný tón se skvělým zvukem a pocitem ze hry. Mnoho hudebníků věří, že struny Curt Mangan jsou nejlepší kytarové struny, jaké kdy byly vyrobeny.
 
Sada kytarových strun složená z výškových strun vyrobených z čirého nylonového vlákna a basových strun z postříbřené mědi, je nejoblíbenější variantou strun pro klasické kytary.
 
PARAMETRY
 
struny pro: klasickou kytaru
počet strun: 6
tvrdost: High Tension
vinutí: válcové (Round Wound)
materiál: postříbřená měď
materiál jádra: nylon
celková délka: 41"
zakončení: žádné (Tie On)
 

1

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 08.02.2021
Skvělé struny! Dosud jsem nejčastěji používal Savarez 500 AJ, ale tyto mají pevnější a vyrovnanější zvuk.
CurtManganLogo
 
 
 
 
 
 
 
 
Mnoho hudebníků věří, že struny Curt Mangan® FusionMatched® jsou nejlepší kytarové struny, jaké kdy byly vyrobeny.
Curt Mangan má s kytarou padesátiletou historii a stále profesionálně hraje a nahrává. Mezi jeho zkušenosti patří práce a vlastnictví hudebních obchodů, stavba a opravy kytar, kytarové lekce a sedmnáct let byl ředitelem prodeje a marketingu ve společnosti Ernie Ball.
Jeho továrna se nachází v městě Cortez v Coloradu a je hrdá na to, že je „malou společností“, která se věnuje vytváření skvělých sad strun s „velkým zvukem“. Struny Curt Mangan byly vyvinuty od počátku z pohledu hráče. Struny jsou vyráběny pouze ručně v malých dávkách. Každá várka je testována hraním, aby se zjistilo, že mají vyvážené napětí, jasný a pevný tón se skvělým zvukem a pocitem ze hry.
Společnost vyrábí více než 300 balených sad a samostatných strun prvotřídní kvality pro akustickou, elektrickou a klasickou kytaru, akustickou a elektrickou basovou kytaru, mandolínu, banjo, bajo sexto a quinto a další nástroje. Je také světovým lídrem v možnosti zakázkové výroby signovaných sad kytarových a basových strun ze zvoleného materiálu a tlouštěk.

 
 
 
Curt Mangan Strings Official Site