DL David Laboga - DL212TH-OS Tight zakázkový kytarový reprobox 2x 12

Příplatkové možnosti
Impedance
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Potah
Tkanina
Potisk
Lemování
Rohy
Můžeme doručit do:
02.12.2021 02.12.2021 Zvolte variantu
Dodání do 2-5 týdnů Dodání do 2-5 týdnů Zvolte variantu
17 406 Kč
Kategorie: DL Tight series
Záruka: 2 roky
? Reprobox: kytarový
? Reproduktor: 2x 12"
? Model: DL Mamzer 30
? Impedance: 8 ohmů, 16 ohmů
? Výkon: 120 W
Nová série reproboxů DL David Laboga Tight je mladším bratrem uznávané série Pro navržené ve spolupráci s metalovým kytaristou Marekem "Spider" Pajakem z kapely Vader. Série Pro slavila obrovský úspěch na metalové scéně a její inovovaná řada Tight je dalším krokem k vylepšení zvukových vlastností těchto reproboxů. David Laboga v nich zúročil nově nabité zkušenosti z předešlých let a navrhl skvělé reproboxy pro hráče metalových stylů, ale také pro kytaristy kteří potřebují selektivní tón a rychlou odezvu.
Reprobox je standardně vybaven dvěma 12" reproduktory DL Mamzer 30. Tyto úžasné reproduktory jsou ručně vyráběny v malém množství firmou Fane v západním Yorkshiru. David Laboga spolupracoval s firmou Fane na jejich vývoji více než rok. Výsledek byl tak dobrý, že se ho firma DL David Laboga rozhodla používat jako svůj stěžejní. DL Mamzer 30 má obrovský, široký zvuk, který je velmi selektivní, bohatý a má rychlou reakci. Konečně uslyšíte rozdíly při změně nastavení na zesilovači, aniž by se váš zvuk rozbil. DL Mamzer 30 je ideální volbou pro ty, kterým se líbí zvuk Celestion Vintage 30, ale něco mu na něm chybí. Před nákupem je nutno zvolit jeho požadovanou impedanci. Pokud chcete reprobox vybavit jinými reproduktory, můžete jejich dostupnost a cenu zjistit zde. Za příplatek lze dosáhnout originálního vzhledu a vybavení reproboxu.

#ShowMore#

Zvětšená (oversize) konstrukce reproboxu se svým obrovským zvukem blíží 412 reproboxům. Zadní stěna je upevněna šrouby, což umožňuje snadný přístup do vnitřního prostoru skříně. Na zadní stěně se nachází po jednom vstupu jack a kombinovaném speakon / jack. Tato kombinace dává reproboxu další zvukové možnosti. Oba vstupy slouží k připojení zesilovače, nebo dalšího reproboxu. Díky tomu se lze vyhnout použití dlouhých spojovacích kabelů mezi skříněmi a zesilovačem v „řetězovém“ použití. Veškeré spojení ve skříni je tvořeno pouze inovovanými reproduktorovými kabely DL David Laboga a konektory značky Rean/Neutrik (bez použití PCB). To zaručuje nejvyšší kvalitu přenášeného zvuku. Na konstrukci skříně bylo použito tři různých druhů materiálů, aby bylo docíleno požadovaných zvukových vlastností.
Pro připojení skříně k zesilovači doporučujeme reproboxové kabely DL David Laboga. V případě potřeby zvýšené ochrany při přepravě lze využít DL hard case nebo obaly.
 
ZÁKLADNÍ PARAMETRY
 
kytarový reprobox
série: Tight
model: DL212TH-OS Tight
konstrukce: rovný (B)
zadní stěna: uzavřená
přední stěna: s kovovým plátem
reproduktor: 2x 12" | DL Mamzer 30 (technické informace)
výkon: 120 W (RMS)
impedance: vlastní výběr
vstupy: jack 6,3 mm a kombinovaný speakon / jack 6,3 mm (oba paralelní)
vnitřní kabeláž: DL David Laboga
materiál skříně: 18 mm překližka z baltické břízy, 15 mm překližka z italského topolu, 18 mm vysoce kvalitní dřevotříska
potah skříně: černý (Black Taurus)
průzvučná tkanina: černá (British Black)
lemování tkaniny: černé (Black)
rohy skříně: kovové - černé
rozměry: 76,5x54,5x32 cm
hmotnost: 31 kg
kola: odnímatelný hliníkový systém s modrými koly průměr 80 mm
další možnosti konfigurace (za příplatek)
 
PŘÍPLATKOVÉ MOŽNOSTI (nepovinné)
 
 
POTAH SKŘÍNĚ
 

Vybraným potahem skříně nahradíte za příplatek jeho základní. Skutečné odstíny se od uvedených mohou lišit!

PRŮZVUČNÁ TKANINA
 
Vybraným materiálem nahradíte za příplatek původní materiál průžvučmé tkaniny. Skutečné odstíny se od uvedených mohou lišit!
POTISK TKANINY
 
Možnost celobarevného potisku průzvučné tkaniny reproboxu vámi zaslanou grafikou. Vytisknout lze téměř vše, včetně 3D tisku. Pokud zvolíte vlastní potisk tkaniny, tak si již nelze vybrat jiný z nabízených materiálů. Tisk bude proveden na speciální k tomu určenou tkaninu. Po objednání nám na náš e-mail zašlete vaši vektorovou grafiku určenou k potisku tkaniny a my ji následně předáme grafikovi, který ji připraví pro tisk. Návrh vám před samotným tiskem zašleme ke schválení. Teprve až po jeho schválení jej zadáme do výroby.
LEMOVÁNÍ TKANINY
 
Vybraným lemováním nahradíte za příplatek původní lemování skříně. Skutečné odstíny se od uvedených mohou lišit!
ROHY SKŘÍNĚ
 
Pokud Vám nevyhovuje základní černá barva kovových rohů, můžete ji nahradit niklovými rohy a nebo designem bez kovových rohů.
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
DL David Laboga
 
DLlogoblack
 
 
 
 
 
 
Firma DL David Laboga patří mezi nejlepší světové výrobce high-end nástrojových a studiových kabelů, kytarových a baskytarových reproboxů. Všechny DL výrobky jsou vyráběny ručně a to v prvotřídní kvalitě. Na rozdíl od velkých firem se zaměřuje na menší zakázkovou produkci, ale o to větší důraz klade na originalitu a inovaci svých výrobků.
Během posledních let David Laboga spolupracoval s nejlepšími hudebníky z celého světa. Tommy Emmanuel, Al Di Meola, Joscho Stephan, Steve Lukather z Toto, kapela The Rasmus, Phil Campbell z Motörhead, Steve Stevens (Billy Idol), David Ellefson z Megadeth, Dino Cazares z Fear Factory, kapely Behemoth, Vader a mnoho dalších jsou toho důkazem.
Díky této spolupráci a individuálnímu přístupu pochopil, co tito zkušení hudebníci potřebují a jak se každému z nich přizpůsobit. Tato kooperace mu také navíc pomohla k bezkonkurenčním výsledkům, co se týče životnosti jeho produktů.

 
 
 
DL David Laboga Official Site
 DL Tommy Emmanuel Cables
 DL David Laboga Custom Audio Cables
 DL David Laboga Cabinets