DL David Laboga - DL112-PSV kytarový reprobox 1x 12 | Celestion G12M-65 Creamback | 65W | 8 ohmů

Můžeme doručit do:
05.10.2022
Skladem (1 ks)
8 470 Kč –10 % 7 623 Kč
Kategorie: DL Standard series
Záruka: 2 roky
? Reprobox: kytarový
? Reproduktor: 1x 12"
? Model: Celestion G12M-65 Creamback
? Impedance: 8 ohmů
? Výkon: 65 W
DL David Laboga - DL112-PSV  kytarový reprobox 1x 12 | Celestion G12M-65 Creamback | 65W | 8 ohmů
Poslední kus
8 470 Kč –10 %
Kytarový reprobox DL David Laboga - DL112-PSV ze série Standard vybavený jedním 12" reproduktorem Celestion G12M-65 Creamback s impedancí 8 ohmů, je vynikající volbou pro vintage blues a rock.
Skříň má klasickou konstrukci. Zadní stěna s možností 1/3 otevření je upevněna šrouby, což umožňuje snadný přístup do vnitřního prostoru skříně. Na zadní straně jsou dva paralelní mono jack vstupy, které jsou určeny pro připojení zesilovače nebo dalšího reproboxu. Díky tomu se lze vyhnout použití dlouhých spojovacích kabelů mezi skříněmi a zesilovačem v „řetězovém“ použití. Veškeré spojení ve skříni je tvořeno pouze reproduktorovými kabely DL David Laboga a konektory značky REAN/Neutrik (bez použití PCB). To zaručuje nejvyšší kvalitu přenášeného zvuku. Kombinace vysoce kvalitní překližky a dřevotřísky použitá v této skříni je výsledkem dlouholetých zkušeností s konstrukcí kytarových skříní. Taková kombinace si bere to nejlepší z obou použitých materiálů.

#ShowMore#

Pro připojení skříně k zesilovači doporučujeme reproboxové kabely DL David Laboga Mega Raptor series. V případě potřeby zvýšené ochrany při přepravě lze využít hard case nebo obaly DL David Laboga.
 
PARAMETRY
 
kytarový reprobox
série: Standard
model: DL112-PSV
konstrukce: rovný (B)
zadní stěna: uzavřená s možností 1/3 otevření
reproduktor: 1x 12" | Celestion G12M-65 Creamback
výkon: 65 W (RMS)
impedance: 8 ohmů
vstup: 2x mono jack 6.3 mm (paralelní), umožňuje připojení dalšího reproboxu
vnitřní kabeláž: DL David Laboga
materiál skříně: vysoce kvalitní překližka a dřevotříska
barva potahu skříně: černá
barva průzvučné tkaniny: černá / stříbrná
barva lemování: černá
barva kovových rohů: černá
rozměry: 55x42x28,5 cm
hmotnost: 16 kg
 

1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
DLlogoblack
 
 
 
 
 
 
Firma DL David Laboga patří mezi nejlepší světové výrobce high-end nástrojových a studiových kabelů, kytarových a baskytarových reproboxů. Všechny DL výrobky jsou vyráběny ručně a to v prvotřídní kvalitě. Na rozdíl od velkých firem se zaměřuje na menší zakázkovou produkci, ale o to větší důraz klade na originalitu a inovaci svých výrobků.
Během posledních let David Laboga spolupracoval s nejlepšími hudebníky z celého světa. Tommy Emmanuel, Al Di Meola, Joscho Stephan, Steve Lukather z Toto, kapela The Rasmus, Phil Campbell z Motörhead, Steve Stevens (Billy Idol), David Ellefson z Megadeth, Guy Fletcher z Dire Straits, Dino Cazares z Fear Factory, kapely Behemoth, Vader a mnoho dalších jsou toho důkazem.
Díky této spolupráci a individuálnímu přístupu pochopil, co tito zkušení hudebníci potřebují a jak se každému z nich přizpůsobit. Tato kooperace mu také navíc pomohla k bezkonkurenčním výsledkům, co se týče životnosti jeho produktů.

 
 
 
DL David Laboga Official Site
 DL Tommy Emmanuel Cables
 DL David Laboga Custom Audio Cables
 DL David Laboga Cabinets