DL David Laboga - DL212FS-PS-PRO kytarový reprobox 2x 12 | DL Mamzer 30 | 120W | 8 ohmů

Můžeme doručit do:
12.05.2021
Skladem (1 ks)
14 407 Kč –10 % 12 966 Kč
Kategorie: DL Pro series
Záruka: 2 roky
? Reprobox: kytarový
? Reproduktor: 2x 12"
? Model: DL Mamzer 30
? Impedance: 8 ohmů
? Výkon: 120 W
DL David Laboga - DL212FS-PS-PRO  kytarový reprobox 2x 12 | DL Mamzer 30 | 120W | 8 ohmů
14 407 Kč –10 %
Kytarový reprobox DL David Laboga - DL212FS-PS-PRO ze série DL PRO vybavený dvěma 12" reproduktory DL MAMZER 30 s impedancí 8 ohmů, je nejlepší volbou pro metalové žánry a hard rock.
Reproboxy série DL PRO jsou navrženy ve spolupráci s metalovým kytaristou Marekem "Spider" Pajakem z kapely Vader. Inovativní vnitřní konstrukce skříně přináší tón, který se vyznačuje dokonalou selektivitou, rychlým atakem a poměrně dlouhým přesahem v nízkofrekvenčním pásmu. Nejen díky tomu se stávají jasnou volbou pro metalové styly a tvrdý rock. Jedna z nejselektivnějších a nejtěsnější skříní na trhu!
Reproduktor DL MAMZER 30 je ručně vyráběný v malém množství firmou FANE v západním Yorkshiru. David Laboga spolupracoval s firmou FANE na jeho vývoji více než rok. Výsledek byl tak dobrý, že se ho firma DL David Laboga rozhodla používat jako svůj stěžejní reproduktor. DL Mamzer 30 má obrovský, široký zvuk, který je velmi selektivní, bohatý a má rychlou reakci. Konečně uslyšíte rozdíly při změně nastavení na zesilovači, aniž by se váš zvuk rozbil. DL Mamzer 30 je ideální volbou pro ty, kterým se líbí zvuk Celestion Vintage 30, ale něco mu na něm chybí.

#ShowMore#

Skříň má klasickou, uzavřenou konstrukci. Zadní stěna je upevněna šrouby, což umožňuje snadný přístup do vnitřního prostoru skříně. Na zadní straně jsou dva paralelní mono jack vstupy, které jsou určeny pro připojení zesilovače nebo dalšího reproboxu. Díky tomu se lze vyhnout použití dlouhých spojovacích kabelů mezi skříněmi a zesilovačem v „řetězovém“ použití. Veškeré spojení ve skříni je tvořeno pouze reproduktorovými kabely DL David Laboga a konektory značky REAN/Neutrik (bez použití PCB). To zaručuje nejvyšší kvalitu přenášeného zvuku. Kombinace vysoce kvalitní překližky a dřevotřísky použitá v této skříni je výsledkem dlouholetých zkušeností s konstrukcí kytarových skříní. Taková kombinace si bere to nejlepší z obou použitých materiálů.
Pro připojení skříně k zesilovači doporučujeme reproboxové kabely DL David Laboga - Mega Raptor series. V případě potřeby zvýšené ochrany při přepravě lze využít hard case nebo obaly DL David Laboga.
 
PARAMETRY
 
kytarový reprobox
série: Pro • model: DL212FS-PS-PRO
konstrukce: rovný (B)
zadní stěna: uzavřená
reproduktor: 2x 12" | DL Mamzer 30 (technické informace)
výkon: 120 W (RMS)
impedance: 8 ohmů
vstup: 2x mono jack 6.3 mm (paralelní), umožňuje připojení dalšího reproboxu
vnitřní kabeláž: DL David Laboga
materiál skříně: vysoce kvalitní překližka a dřevotříska
barva potahu skříně: černá
barva průzvučné tkaniny: černá
barva lemování: černá
barva kovových rohů: černá
rozměry: 77x45x36 cm
hmotnost: 27 kg
 

1

2

3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
DL David Laboga
 
DLlogoblack
 
 
 
 
 
 
Firma DL David Laboga patří mezi nejlepší světové výrobce high-end nástrojových a studiových kabelů, kytarových a baskytarových reproboxů. Všechny DL výrobky jsou vyráběny ručně a to v prvotřídní kvalitě. Na rozdíl od velkých firem se zaměřuje na menší zakázkovou produkci, ale o to větší důraz klade na originalitu a inovaci svých výrobků.
Během posledních let David Laboga spolupracoval s nejlepšími hudebníky z celého světa. Tommy Emmanuel, Al Di Meola, Joscho Stephan, Steve Lukather z Toto, kapela The Rasmus, Phil Campbell z Motörhead, Steve Stevens (Billy Idol), David Ellefson z Megadeth, Dino Cazares z Fear Factory, kapely Behemoth, Vader a mnoho dalších jsou toho důkazem.
Díky této spolupráci a individuálnímu přístupu pochopil, co tito zkušení hudebníci potřebují a jak se každému z nich přizpůsobit. Tato kooperace mu také navíc pomohla k bezkonkurenčním výsledkům, co se týče životnosti jeho produktů.

 
 
 
DL David Laboga Official Site
DL David Laboga Cables
 DL Tommy Emmanuel Cables
 DL David Laboga Custom Audio Cables
 DL David Laboga Cabinets